Úvod > Základní škola > Aktuality > Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Vážení rodiče,

ZÁPIS

dětí do prvního ročníku základní školy

pro školní rok 2021/2022

proběhne v období 1. 4. – 12. 4. 2021 distančním způsobem.

Zápisu podléhají děti narozené v období od 01. 09. 2014 do 31. 08. 2015 a děti s odkladem povinné školní docházky z loňského roku.

Rodiče doručí žádost o přijetí k povinné školní docházce v písemné podobě na tiskopisu, který je ke stažení na webových stránkách školy www.zsrokytnicenr.cz. Součástí žádosti bude i kopie rodného listu dítěte.

Rodiče, kteří žádají pro dítě odklad školní docházky, požádají ředitelství školy v písemné podobě na tiskopisu, který je ke stažení na webových stránkách školy www.zsrokytnicenr.cz  a doloží vyjádření dětského lékaře (nebo klinického psychologa) a pedagogicko-psychologické poradny.

Žádost o přijetí ( odklad ) a kopii rodného listu dítěte mohou rodiče doručit osobním podáním ve škole každý den v dopoledních hodinách nebo poštou nejpozději 12. 4. 2021.

V Rokytnici nad Rokytnou 24. 3. 2021

Mgr. Jaroslava Ryglová, ředitelka školy v. z.

Veškeré dokumenty potřebné k zápisu jsou ke stažení zde:

Žádost o přijetí

Žádost o odklad