Úvod > Základní škola > Aktuality > Kapacita MŠ

Kapacita MŠ

Vážení rodiče,

Děkujeme za Vaše četné žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání Vašich dětí do MŠ v Rokytnici nad Rokytnou ve školním roce 2021/22.

Ve správním řízení – přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání do MŠ -na naší škole, které probíhá od 3. 5.2021 do 3. 6.2021 nemohou být nyní děti, které se narodily po 31. 8. 2018, přijaty.

Odůvodnění:

K dnešnímu datu neproběhlo kolaudační řízení na nové budově MŠ, není tedy navýšena kapacita naší MŠ. Dle výkladu Školského zákona nemohou být přijaty děti k předškolnímu vzdělávání nad rámec kapacity MŠ.

Jakmile bude navýšena kapacita naší MŠ a bude vše zapsané v Rejstříku škol, budou všechny děti, které si podaly žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/22 prostřednictvím svých zákonných zástupců přijaty!!!

Děkujeme za pochopení.