Rokytnice nad Rokytnou

Úvod > Mateřská škola

Oznámení rodičům

Provoz MŠ je zahájen 1. 9. 2020 v 6:00 hod.

Zdravíme všechny rodiče a děti a v úterý se těšíme …

Vážení rodiče,

zasílám informace o podmínkách provozu naší MŠ v období Covidu 19.

Do MŠ je přijato dítě zcela zdravé. To znamená, bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění – rýma, kašel, zvýšená tělesná teplota nebo horečka a to i samostatně, nejen v kombinaci. Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do MŠ vstoupit (tím je myšleno jak dítě, tak osoba, která dítě přivádí). Tato opatření se vztahují i na zvracení a průjem.

Rodič předává dítě přítomnému pedagogickému pracovníku vždy s informací, že dítě netrpí žádnými projevy respiračního onemocnění.

V případě, že se během dne u dítěte objeví známky respiračního onemocnění, bude neprodleně telefonicky kontaktován rodič, který je povinen si pro dítě okamžitě do MŠ přijet. Dítě bude umístěno do příjezdu rodiče do samostatné místnosti.

Dítěti s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn vstup do MŠ pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí.

Žádáme Vás, abyste tato pravidla respektovali.

Respektováním a dodržováním těchto pravidel chráníte nejen své děti, ale i sebe a v neposlední řadě i nás zaměstnance MŠ.

V naší MŠ se maximálně snažíme, aby nedocházelo k přenosu jakéhokoliv infekčního onemocnění a v rámci onemocnění covid 19 ještě více zpřísňujeme pravidla.

Děkujeme, Balounová Lenka, vedoucí uč. MŠ

mš.PNG

Personální obsazení

Vedoucí učitelka MŠ