Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Aktuální opatření ke koronaviru týkající se školství

Aktuální opatření ke koronaviru týkající se školstvíNa základě rozhodnutí vlády a aktuální epidemiologické situaci nastoupí 4. ledna 2021 do školy pouze žáci 1. - 3. ročníku.

Žáci 4. a 5. ročníku budou mít distanční výuku. V pondělí 4.1.2021 najdete učební plán na daný týden a rozvrh online hodin na stránce třídy, tj. 4. + 5. ročník. Toto opatření platí nyní do 10. ledna 2021. 

Nadále platí, že obědy ve školní jídelně mají přihlášeny všichni žáci 1.,2. a 3. ročníku, kteří se stravovali v školní jídelně. Pokud nebudete chtít, aby Vaše dítě stravu odebíralo, domluvte se individuálně s vedoucí školní jídelny - p. Sochnovou, tel. číslo - 774 493 632

Aktuální informace MŠMT k provozu škol viz odkaz - https://www.msmt.cz/aktualni-informace-k-provozu-skol 

Opatření PES pro oblast školství - ZDE