Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Obnovení prezenční výuky

Obnovení prezenční výukyVe středu 18.11.2020  bude obnovena prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku.     Na naší málotřídní škole je obnovena prezenční výuka i pro žáky 3. ročníku, protože jsou spojeni ve třídě s 2. ročníkem.

Žáci 4. a 5. ročníku pokračují v povinné distanční výuce.
 
Obědy ve školní jídelně mají přihlášeny všichni žáci 1.,2. a 3. ročníku, kteří se stravovali v školní jídelně před uzavřením škol. Pokud nebudete chtít, aby Vaše dítě stravu odebíralo, domluvte se individuálně s vedoucí školní jídelny - p. Sochnovou, tel. číslo - 774 493 632
 
Děti budou mít celou dobu ve škole zakryta ústa a nos (náhradní rouška v sáčku).Bude se často a intenzivně větrat, proto děti tepleji oblékejte. 
                                                                                                                                             
Děkujeme za spolupráci.