Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Zápis dětí do 1. ročníku ZŠ

Zápis dětí do 1. ročníku ZŠZápis dětí do prvního ročníku základní školy 

pro školní rok 2022 / 2023

proběhne prezenčně v pondělí

4.dubna 2022 od 13:30 – 16:00 hodin.

 

Zápisu podléhají děti narozené v období od 01. 09. 2015 do 31. 08. 2016 a děti s odkladem povinné školní docházky z loňského roku.

Rodiče vyplní  žádost o přijetí k povinné školní docházce v písemné podobě na tiskopisu, který je ke stažení pod textem, nebo v záložce ZŠ. Součástí žádosti bude i kopie rodného listu dítěte. Tiskopis lze vyplnit i ve škole v průběhu zápisu dítěte.

Rodiče, kteří žádají pro dítě odklad školní docházky, požádají ředitelství školy v písemné podobě na tiskopisu, který je ke stažení pod textem, nebo v záložce ZŠ. Rodiče zároveň doloží vyjádření dětského lékaře (nebo klinického psychologa) a pedagogicko-psychologické poradny. Tiskopis lze vyplnit i ve škole v průběhu zápisu k povinné školní docházce.

Dokumenty: